Τελικός Μουντιάλ Live: Απίθανο ποδοσφαιρικό θρίλερ στη Ντόχα! - Αργεντινή-Γαλλία 3-3 στην λήξη της παράτασης

122': Ο Λαουτάρο Μαρτίνεζ αστοχεί στο ανεπανάληπτο τετ α τετ αλλά είναι οφσάιντ
πριν περίπου ένα λεπτό

120": Ντιμπάλα και Ντισασί οι αλλαγές για τα.. πέναλτι που έρχονται
πριν 2 λεπτά

120': Ο Εμπαπέ στη σέντρα ο Κόλο Μουανί στην κεφαλιά και η μπάλα δίπλα από το δοκάρι... Τι ματς είναι αυτό Θεέ μου
πριν 4 λεπτά

ΓΚΟΛ η Γαλλία

117': Ο Εμπαπέ νικά τον Μαρτίνεζ και 3-3!
πριν 7 λεπτά

Πέναλτι η Γαλλία

116': Σουτ του Εμπαπέ ο Μοντιέλ έχει απλωμένο το χέρι και ο Μαρτσίνιακ δείχνει πέναλτι
πριν 8 λεπτά

114': Τάκλιν βγαλμένο από τις.. ακαδημίες της Αργεντινής με τον Παρέδες να βλέπει την κίτρινη κάρτα
πριν 10 λεπτά

ΓΚΟΛ Η ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ

108': Πάλι κρύβουν τη μπάλα οι Αργεντινοί ο Μαρτίνεζ σουτάρει, ο Γιορ΄ςι διώχνει κι ο Μέσι από κοντά το 3-2

107': Σουτ του Μέσι ο διώχνει ο Γιορίς και μετά υποδεικνύεται οφσάιντ ο Μαρτίνεζ
πριν 17 λεπτά

Σέντρα στο 2ο ημίχρονο της παράτασης

πριν 19 λεπτά

105'+1': Ο Μαρτίνεζ στο τετ α τετ και πάλι ο Ουπαμεκανό με προβολή αυτοθυσίας διώχνει... Τι χάνει ο επιθετικός της Ίντερ
πριν 21 λεπτά

105': Ο Ουπαμεκανό με προβολή αυτοθυσίας διώχνει το σουτ του Μαρτίνεζ από την ασίστ Μέσι κι ο Βαράν διώχνει με το κεφάλι το νέο σουτ
πριν 24 λεπτά

103': Λαουτάρο Μαρτίνεζ και Παρέδες αντί των Ντε Πολ και Άλβαρεζ
πριν 27 λεπτά

100': Ο Μέσι παραχωρεί το κόρνερ

100': Ο Φοφανά κερδίζει τη μπάλα και το φάουλ που είναι σαν κοντινό κόρνερ
πριν 30 λεπτά

96': Φοφανά αντί Ραμπίο, ενώ από την αρχή της παράτασης η Αργεντινή έκανε τη 2η αλλαγή της με τον Μοντιέλ αντί Μολίνα
πριν 37 λεπτά

Σέντρα στην παράταση

Πάμε παράταση

Ο Μαρτσίνιακ σφυρίζει τη λήξη και ο τελικός πάει παράταση
πριν 43 λεπτά

90'+7': Ο Μέσι στη βολίδα ο Γιορίς στην επέμβαση του τελικού
πριν 44 λεπτά

90'+4': Ο Κομάν κάνει τρομερή ενέργεια ο Ραμπιό σουτάρει και ο Μαρτίνεζ γλιτώνει την Αργεντινή
πριν μία ώρα

Ο Σκαλόνι βλέπει ότι η ομάδα δεν έχει δυνάμεις αλλά έχει κάνει μία αλλαγή!

90'+2': Φάουλ για τη Γαλλία και συναγερμός

88': Υπάρχει διακοπή λόγω τραυματισμού... Ο τελικός είναι στην απόλυτη ισορροπία, αλλά ο Κιλιάν Εμπαπέ έχει προσπεράσει πλέον τον Μέσι στη μάχη των σκόρερ έχοντας 7 γκολ

87': Ο Τουράμ στο χοτάρι ο Μαρτσίνιακ δίνει κίτρινη για θέατρο και φαίνεται να έχει δίκιο

Ο άφαντος Εμπαπέ επί 80 λεπτά ανασταίνει τη Γαλλία... Απίθανα πράγματα...

ΓΚΟΛ η ΓΑΛΛΙΑ

81': Πριν συνέλθουν από το σοκ, οι Αργεντίνοι δέχονται και δεύτερο γκολ με τον Εμπαπέ αν σκοράρει με σουτ από τη γραμμή της περιοχής

80': Ο Μαρτίνεζ πέφτει σωστά, αλλά ο Εμπαπέ ευστοχεί κι ο τελικός παίρνει φωτιά
18/12/2022 18:41

ΠΕΝΑΛΤΙ Η ΓΑΛΛΙΑ

79': Ο Κόλο Μουανί αποφεύγει τον Οταμέντι μπαίνει στην περιοχή και κερδίζει πέναλτι... Κι η Γαλλία την ευκαιρία να μπει στο ματς από το πουθενά

78': Ο Ντε Πολ μπαίνει στην περιοχή αλλά δεν κάνει καλό γύρισμα... Ο Ντε Πολ πρέπει να έχει τρέξει όσο όλοι οι Γάλλοι μαζί...
18/12/2022 18:39

71': Ο Εμπαπέ εμφανίζεται στο γήπεδο με την πρώτη του τελική αλλά η μπάλα πάει ψηλά άουτ... Κομάν, Καμαβινγκά αντί των Ερναντέζ, Γκριεζμάν
18/12/2022 18:27

64': Ο MVP του τελικού καθότι κέρδισε το πέναλτι και πέτυχε το 2-0 αποχωρεί και στη θέση του ο Ακούνια
18/12/2022 18:26

60': Ο Ντι Μαρία πάλι στην πλαγιοκόπηση και το γύρισμα ο Μέσι δεν προλαβαίνει να πλασάρει
18/12/2022 18:21

59': Ο Άλβαρεζ μπαίνει στην περιοχή αλλά το σουτ από πλάγια θέση μπλοκάρει ο Γιορίς

54': Ο Μαρτίνεζ βγαίνει εκτός περιοχής και κάνει... τσαφ, αλλά τον καλύπτουν οι αμυντικοί του

18/12/2022 17:52

45': Επτά τα λεπτά των καθυσερήσεων
18/12/2022 17:46

45': Ο Μέσι έχει τρέξει για να μαρκάρει όσο ποτέ άλλοτε στη ζωή του...
18/12/2022 17:45

ΔΎΟ ΑΛΑΛΓΕΣ Η ΓΑΛΛΙΑ

41': Ο Ντεσάν αποσύρει Ζιρού, Ντεμπελέ και βάζει Τουράμ, Κόλο Μουανί
18/12/2022 17:41

Μαγική αντεπίθεση της Αργεντινής ο Άλβαρες σπάει τη μπάλα στον Ντι Μαρία που νικά τον Γιορίς για το 2-0
18/12/2022 17:34

18/12/2022 17:3

30": Το εκτεέι ο Μέσι , αλλά διώχνει η άμυνα
18/12/2022 17:29

29': Ο Μέσι στο σλάλομ κερδίζει το κόρνερ
18/12/2022 17:28

27':Σύγκρουση Μέσι, Ερνταντέζ, το φάουλ το κάνει ο Αργεντινός αλλά ο Μαρτσίιακ το δίνει ανάποδα
18/12/2022 17:27

26': Φάουλ για τη Γαλλία λίγα μέτρα έξω από την περιοχή
18/12/2022 17:26

Ο Μέσι με το γκολ που πέτυχε περνά στην πρώτη θέση των σκόρερ του Μουντιάλ με 6, προσπερνώντας τον Εμπαπέ και ταυτόχρονα πιάνει τον Πελέ στην 5η θέση των σκόρερ όλων των εποχών με 12 γκολ
18/12/2022 17:25

23': Ο Μέσι νικά τον Γιορίς και ανοίγει το σκορ
18/12/2022 17:22

Υπάρχει πέναλτι και το εκτελεί ο Μέσι

ΠΕΝΑΛΤΙ Η ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ

21': Ο Ντι Μαρία αποφεύγει τον Ντεμπελέ και μπαίνοντας στην περιοχή πέφτει με τον Μαρτσίνιακ να δίνει πέναλτι... Περιμένουμε το VAR
18/12/2022 17:21

18/12/2022 17:20

19': Ο Ζιρού παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί αλλά υπάρχει επιθετικό φάουλ
18/12/2022 17:19

19': Ο Ερναντέζ κερδίζει φάουλ μισό μέτρο από την πλάγια γραμμή της περιοχής
18/12/2022 17:18

17': Ο Ντε Πολ κλέβει, από το 1-2 με τον Μέσι η μπάλα φτάνει στον Ντι Μαρία αλλά αυτός με το δεξί πόδι στέλνει τη μπάλα στην... κερκίδα
18/12/2022 17:16

15': Ο Μέσι και οι συμπαίκτες του έχουν μπει με το μαχαίρι στα δόντια κι έχουν κερδίσει σχεδόν όλες τις μονομαχίες
18/12/2022 17:15

14': Κάθετη του Ραμπιό στον Εμπαπέ καλύπτουν οι αμυντικοί τον Μαρτίνεζ που μπλοκάρει εύκολα
18/12/2022 17:13

12': Η Γαλλία πάντως δεν έχει πλησιάσει στην περιοχή της Αργεντινής
18/12/2022 17:11

Ο Γιορίς έχεί πρόβλημα από τη σύγκρουση
18/12/2022 17:10

9': Κακή εκτέλεση από τον Μέσι και στην εξέλιξη της φάσης έχουμε επιθετικό φάουλ στον Γιορίς
18/12/2022 17:09

8': Ο Ντε Πολ στο σουτ η κόντρα στον Βαράν και κόρνερ
18/12/2022 17:07

5': Πρώτη τελική με το μακρινό σουτ τοτυ Μακάλιστερ που δεν ανησχυεί τον Γιορίς
18/12/2022 17:03

3': Ο Ντε Πολ σκάβει για τον Άλβαρες ο οποίος δεν μπορεί να πλασάρει αλλά είναι και σε θέση οφσάιντ
18/12/2022 17:02