![ΤÏÏ
ÏεÏÎÏ ÏÏιγμÎÏ ÎºÎ±Î¹ αγκαλιÎÏ ÏÎ¬Î½Ï ÏÏην μηÏανή](https://cdn6.bbend.net/media/com_news/story/2018/07/31/548807/main/kollida-6.jpg)
Παραμένουν ερωτευμένοι και ευτυχισμένοι. Ο φωτογραφικός φακός τους εντόπισε στο Χαλάνδρι.
Καβάλα στην μηχανή τους ήταν ο Χρήστος Μποφίλιος και η Ειρήνη Κολιδά. Το ζευγάρι όπως μπορείτε να δείτε και στις φωτογραφίες που ακολουθούν λίγο πιο κάτω, ήταν χαμογελαστό και η Ειρήνη κρατούσε σφιχτά τον σύντροφό της.
Να κάνουμε όμως και μια μικρή παρατήρηση; Τα κράνη σας βρε παιδιά πού ήταν; Γιατί οι φωτογραφίες είναι τραβηγμένες ενώ η μηχανή ήταν σε κίνηση και κανένας από τους δυο δεν φορούσε. Και δεν το κρατούσε ούτε καν στο χέρι…
![](https://cdn6.bbend.net/media/com_news/galleries/2018/07/31/110423/photos/full/kollida-1.jpg)
![](https://cdn6.bbend.net/media/com_news/galleries/2018/07/31/110423/photos/full/kollida-2.jpg)
![](https://cdn6.bbend.net/media/com_news/galleries/2018/07/31/110423/photos/full/kollida-8.jpg)
![](https://cdn6.bbend.net/media/com_news/galleries/2018/07/31/110423/photos/full/kollida-5.jpg)
![](https://cdn6.bbend.net/media/com_news/galleries/2018/07/31/110423/photos/full/kollida-15.jpg)
![](https://cdn6.bbend.net/media/com_news/galleries/2018/07/31/110423/photos/full/kollida-13.jpg)